ماموریت ما، آموزش، رشد و نوآوری در جهت ارتقای کیفیت محصولات دیجیتال است. ما این کار را با آموزش اصولی طراحی محصول دیجیتال، تحقیق در حوزه‌های طراحی محصول دیجیتال کاربر-محور، بررسی و نقد محصولات دیجیتال شناخته شده، و مشاوره به کسب و کارها انجام می‌دهیم.

مقاله‌ها

تیم تحقیق DUXLAb، مقاله‌های مرتبط با حوزه طراحی تجربه کاربری را تالیف و در اختیار شما قرار می‌دهد. این مقاله‌ها به‌صورت صریح و قابل فهم هستند و اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار می‌دهند.

مشاهده مقاله‌ها

مقاله‌های DUXLab

پادکست‌ها

پادکست‌های DUXLab، دو بار در ماه منتشر می‌شوند. در این پادکست‌ها، مطالب آموزشی را در حوزه طراحی محصول دیجیتال در اختیار شما قرار می‌دهیم.

لیست پادکست‌ها 

دوره‌های آموزشی

بعنوان بخشی از ماموریت خود، DUXLab، دوره‌های آموزشی تخصصی در زمینه طراحی محصول دیجیتال برگذار می‌کند. این دوره‌ها به‌صورت ترکیبی تئوری و عملی هستند. افرادی که این دوره‌ها را می‌گذرانند، به‌سادگی می‌توانند مشغول به کار شوند و طرح‌های منحصر به‌فردی را به سازمانی که در آن کار می‌کنند ارائه دهند.
مشاهده دوره‌های برگذار شده

صفحات اجتماعی

ما در کانال تلگرام، و صفحه اینستاگرام DUXLab، به‌صورت روزانه، مطالبی در جهت آموزش طراحی تجربه کاربری، که توسط خود آزمایشگاه تدوین می‌شود، به‌صورت رایگان ارائه می‌کنیم.

کانال تلگرام
صفحه اینستاگرام duxlab